ProReflex

ProReflex, bitkinin kök gelişmesini teşvik eden, çimlenmesini ve gelişmesini aynı zamanda klorofil oluşumunun sağlıklı bir şekilde oluşumunu sağlayarak fotosentez olayının artmasını sağlayan Azot ve Fosfor ve Magnezyum ile hazırlanmış sıvı karışımdır.

 

 

KTSReflex

Amonyum ve carbamid başta olmak üzere yapısında bulundurduğu karboksilik asit, propionik asit, ligno-polikarboksilatlar ve sentetik lateks ile dengelenmiş azot formülasyonına sahip olan, toprakta 60-70 güne kadar etkili bir şekilde kalabilen sıvı bir üründür.

MultiReflex

KTS Reflex berrak sıvı halde potasyum ve kükürt içeren, klor ihtiva etmeyen sıvı bir gübredir. Bünyesindeki potasyum ve kükürt hem bitkinin yaprakları tarafından, hemde kökleri tarafından kolaylıkla alınabilir formdadır.

 

 

ActiveReflex

ActiveReflex, kaliteli ürün, kök gelişimi ve hastalıklara dayanıklılık sağlamak amacıyla geliştirilen, Azot (N), Kalsiyum (Ca) ve Bor (B) içeriğine sahip eşsiz bir sıvı gübredir. Bütün bitkilerde rahatlıkla kullanılabilecek bir üründür.

 

CalReflex

İçeriğinde % 12 Ca ve % 1 B bulunan CalReflex bitkinin Ca ve B ihtiyacını en iyi şekilde karşılamayı hedefleyen sıvı bir gübredir. Bitki içerisinde etilen üretimini azaltmak için yaprak üst gübresi olarak tasarlanmış sıvı bir gübredir.