TriaP

TriaP, yüksek oranda potasyum ve fosfor içeren sıvı PK gübresidir. Kuvvetli fosfor ve potasyum kaynağı olarak sera ve açık tarlada, meyve ağaçları, sebzeler, çiçek yetiştiriciliğinde fide döneminde hasada kadar her dönemde topraktan ve yapraktan uygulanır.

 

 

TriaPro

TriaPRO, yüksek fosfor içeriği sayesinde, bütün bitkilerde yeşil aksam gelişmesinde, çiçeklenmeden önce, meyvenin gelişme devresinde etkili olan ve içeriğinde çinko ve mangan gibi mikro elementleri de içeren Türkiye’nin en zengin içerikli sıvı NPK gübresidir.

 

TriaFive N

Organik asitlerle ve iz elementleriyle zenginleştirilmiş azot (N) ağırlıklı NPK sıvı gübre karışımıdır. Yapraktan ve topraktan uygulanabilir. Sebze ve meyvelerde vegetatif dönemden başlayarak meyve olgunlaşma öncesi döneme kadar kullanılabilir. Tria Five N ilaçlamalarda ilaçlarla karıştırılarak kullanılır.

 

 

TriaFive P

Erken dönemde çiçeklenmeden önce yapılacak uygulamalarla bitkilerde fosfor ihtiyacını karşılayarak çiçeklenmenin ve döllenmenin artmasında etkin rol oynar.

 

TriaFive K

Meyve irileşme döneminden başlayarak hasat boyunca kullanılır. İlaçlarla karıştırılarak kullanmılabilir. Olgunlaşmayı hızlandırmak amacıyla uygulama sayısı ve sıklığı arttırılarak verilmelidir. Meyvelerde irileşmeyi sağlar. Aroma ve renk üzerinde etkilidir